‘Diyarbakırspor’un başarısı için çalışacağız’

Diyarbakırspor'un yeni başkanı Servet Can, Diyarbakırspor'un başarısı için çalışacaklarını söyledi.

Diyarbakırspor Kulübü’nün yeni başkanı Servet Can ilk kez basın karşısına çıktı. Diyarbakırspor Gaffar Okkan Tesisleri’nde basın açıklaması düzenleyen Diyarbakırspor’un yeni başkanı Servet Can, bundan sonra Diyarbakırspor’un başarısı için çalışacağını söyledi.

3 yıldır Diyarbakırspor’un yönetim kurulunda olduğunu belirten Can, yönetimde yeni bir değişikliğe gitmeyeceğini mevcut kadroyla çalışacağını dile getirdi.

“Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte bundan sonra Diyarbakırspor’un başarısı için çalışacağız.” diyen Can, öncelikle Diyarbakırspor’un içinde bulunduğu teknik direktör sorunu çözeceklerini kaydetti.

Yıllardır Diyarbakırspor yönetimi içinde olduğu için daha rahat çalışacaklarını belirten Can, Diyarsbakırspor’un büyük bir camia olduğunu ve takımın ligden düşmeyeceğini kaydetti. Adını açıklamak istemediği teknik direktörlerle görüştüklerini anlatan Can, bir -iki gün takımın başına yeni bir teknik direktör getireceklirini söyledi.

Can, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Diyarbakır’a vediği 3 maç saha kapatma ile 25 bin YTL para cezası hakkında konuşmak istemediğini belirtti.