Dizi oyuncusu kapkaçtan gözaltına alındı!

Çağlayan'da turist olarak İstanbul'a gelip dizilerde oynayan şahıs yakalandı!

Çağlayan'da turist olarak İstanbul'a gelen Moğolistan uyruklu kadının çantasını kapkaç yaptıktan sonra kovalamaca sonucu yakalanan Ömer S.'nin (43) dizilerde figüranlık yaptığı öğrenildi. Lale Devri'nde paparazi, Avrupa Avrupa dizisinde ise öğrenci rolünü canlandıran Ömer S., gazetecilerin; "Kapkaçtan mı gözaltına alındın?" sorusuna, "Ha, gel beraber yapalım" cevabını verdi.

Kağıthane Çağlayan Mahallesi'nde 15 Kasım öğle saatlerinde meydana gelen olayda turist olarak İstanbul'da bulunan Moğolistan uyruklu M.B.'nin (35) çantası bir kişi tarafından kapkaç yapılarak çalındı. Hırsız çantayı alarak yaya olarak kaçarken, M.B.'nin yaptığı şikayet üzerine polis bölgede çalışma başlattı. Ekipler, aynı bölgede birkaç saat sonra verilen eşkale uygun bir kişinin dolaştığını tespit etti. "Dur" ihtarı yapılan kişi kaçmaya başlayınca kovalamaca yaşandı. Polis ekipleri kısa sürede kaçan kişiyi gözaltına aldı.

Yakalanan kişi Ömer S.'nin üzerinde yapılan aramada mağdur M.B.'nin çantasından aldığı 250 dolar ile 150 milyon bulundu. Daha önceden iki kez polise geliş kaydı bulunan Ömer S.'nin dizilerde figüran olarak rol aldığı öğrenildi. Lale Devri'nde paparazzi, Avrupa Avrupa dizisinde ise öğrenci rolünü canlandıran Ömer S., gazetecilerin; "Kapkaçtan mı gözaltına alındın?" sorusuna, "Ha, gel beraber yapalım!" cevabını verdi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Ömer S., çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.