Doktor hasta yakınını dövdü mü?

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, bir doktorun hasta yakınını dövdüğü öne sürüldü.

İnegöl Devlet Hastanesinde saldırıya uğradığını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulunan Hüsamettin B, polis merkezinde alınan ifadesinde, böbrek ağrısı çeken 13 yaşındaki kızını İnegöl Devlet Hastanesine götürdüğünü bildirdi.
Burada üroloji uzmanı Dr. F.Ö. tarafından muayene edilen çocuğun, ultrason çekimi için ilgili servise yönlendirildiğini ifade eden Hüsamettin B, ultrason çekimi için yaklaşık 1 ay sonraya randevu verilmesine tepki gösterdiğini ve yeniden Dr. F.֒nün yanına giderek, durumu aktardığını ifade etti.
F.֒nün, yapabileceği bir şey olmadığını söylemesi üzerine sinirlendiğini ve durumu protesto ettiğini dile getiren Hüsamettin B, aralarında tartışma çıkan F.֒nün, odadan ayrıldıktan sonra arkasından gelerek kendisine saldırdığını ve yumruk attığını iddia etti.
Şikayet üzerine ifadesine başvurulan Dr. F.֒nün ise ultrason çekimi için sıra vermenin kendi görevi olmadığını belirterek, buna rağmen kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu öne sürdüğü Hüsamettin B’den şikayetçi olduğu öğrenildi.