DSP’lilerden İESOB Başkanı Mutlu’ya ziyaret

Demokratik Sol Parti (DSP)'nin İzmir milletvekili adayları, ilk ziyaretlerini İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne yaptı.

Demokratik Sol Parti (DSP)’nin İzmir milletvekili adayları, ilk ziyaretlerini İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne yaptı. DSP İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından ilk olarak İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB)’ni ziyaret eden milletvekili adayları, İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu’ya ve birlik yöneticilerine projelerini anlattı.
    DSP Genel Başkan Yardımcısı Erol Tuncer ile Rıfat Mutlu’nun da aralarında bulunduğu milletvekili adaylarından ve il başkan vekili Önder İrice’den oluşan DSP heyeti, görüşmede oda başkanlarının sorularını cevapladı. DSP heyetinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını kaydeden İESOB Başkanı Mutlu, “Demokratik Sol Parti yöneticilerinin bugüne kadar teşkilatımıza gösterdiği samimi yaklaşımlar bizi mutlu etmiştir. Milletvekillerinin tanıtım toplantısının ardından ilk ziyaretin birliğe yapılmasını da oldukça anlamlı buluyoruz. DSP’nin bundan sonra da sorunlarımıza duyarsız kalmayacağına inanıyorum.” dedi.
    Esnaf ve sanatkarlara ayrı bir önem verdiklerini söyleyen İzmir 2. bölge milletvekili adayı Erol Tuncer de şunları söyledi: “Tanıtım toplantısının ardından ilk ziyaretimizi esnaf teşkilatına yaparak, kesime verdiğimiz önemi gösteriyoruz. Bugün esnaf sanatkarlar büyük sorunlar yaşıyor. Ekonominin dinamosunu oluşturan esnaf sanatkarların daha fazla desteklenmesi gerekiyor. Esnafın sorunlarının çözümü noktasında üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirmek öncelikli amaçlarımız arasında olacaktır.”