Düzce Valisi hastaneye kaldırıldı

Düzce Valisi Halil Nimetoğlu kent merkezindeki bir iş yerinin açılışı sırasında rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan Nimetoğlu'nun tansiyonunun düştüğü bildirildi.

Düzce Valisi Halil Nemetoğlu, kent merkezindeki bir mağazanın açılışı için düzenlenen törene katıldı. Tören sırasında mağazanın açılışının yapılacağı sırada Vali Nimetoğlu, bir anda fenalaşarak yere yığılmak üzereyken korumaları tarafından tutuldu. Daha sonra yere çömelen Vali Nimetoğlu, bir süre bekledikten sonra korumalarının yardımıyla ayağa kalkabildi. Vali Nimetoğlu, iş yerinin açılışını yapmasının ardından makam aracıyla Konuralp Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede Başhekim Yıldırım Çınar’ın odasına alınan ve burada uzman doktorlar tarafından tansiyonu ölçülen Vali Nimetoğlu’nun, tahlil için kan örnekleri de alındı. Hastane yetkilileri, Vali Nimetoğlu’nun aşırı yorgunluk nedeniyle rahatsızlandığı ve tansiyonunun düştüğünü kaydettiler. Bir süre hastanede dinlenecek olan Vali Nimetoğlu’nun daha sonra hastaneden ayrılacağı kaydedildi.