Eller ikinci kez Trabzon’dan ayrıldı

Trabzonspor'un sorunlu Brezilyalı futbolcusu Eller, yine kimseye haber vermeden şehirden ayrıldı.

Türkiye’ye geldikten sonra Trabzonspor’da oynamak istemediği her platformda dile getiren Eller, 15 günlük süre zarfında takımla sadece 3 kez idmana çıktı. Biri Antalya’da ikisi de Trabzon’da olmak üzere iki kere noter tehdidiyle antrenmanlara çıkan Brezilyalı futbolcu, yaklaşık 5 gün önce izinsiz olarak gittiği Trabzon’dan yine habersiz olarak ayrıldı. Bir hafta içerisinde ikince kez Trabzon’dan izinsiz şekilde ayrılan ve kulüpten hiç kimseye haber vermeyen Eller’in önce İstanbul’a ardından da İspanya’ya gittiği ifade edildi. Sadece tercüman Fatih Sönmez’i arayan Eller, Bordo-mavili kulüple İspanyol Atletico Madrid kulüplerinin kendisiyle ilgili her konuda anlaşmaya vardığını ve bu anlaşma üzerine Trabzon’dan ayrıldığını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Futbol Şubesi Menajeri Necmi Perekli, Eller’in şehirden habersiz ayrıldığını doğrularken, kulüp olarak yasal işlemlerin tümünün yapıldığını ve haklarını sonuna kadar arayacaklarını belirtti.

Trabzonspor Kulübü ile Atletico Madrid Kulübü, Eller konusunda küçük pürüzlerin dışında 1.2 milyon euro’ya anlaşmaya varmıştı.