Eller Trabzon’a geliyor

Brezilya'nın Internacional takımında kiralık olarak forma giyen ve sözleşmesi sona eren Trabzonsporlu oyuncu Fabiano Eller'in, hafta sonunda Trabzon'a geleceği bildirildi...

Kulüp profesyonel futbol işleri sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, yaptığı açıklamada, Fabiano Eller’in, yarın Brezilya’dan yola çıkacağını söyledi. Ailesiyle birlikte gelecek olan Eller’in, büyük bir olasılıkla 6 Ocak Cumartesi günü Trabzon’da olacağını ifade eden Çuvalcıoğlu, ”Fabiona Eller, kulüp yönetim kuruluyla bir görüşme yapacak ve bu görüşmeden çıkacak karara göre kampa katılıp katılmayacağı da belli olacak” diye konuştu. Çuvalcıoğlu, Musampa’nın ise Hollanda’dan yola çıktığını ve bu akşam Antalya’da olacağını kaydetti.

-YATTARA SAKATLANDI-

Bu arada devre arası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Trabzonspor’un bugünkü antrenmanında, Gineli oyuncu İbrahima Yattara sakatlandı. Yattara’nın, çift kale maçta Ufukhan ile girdiği ikili mücadele sonrası sağ ayak bileğine darbe aldığı ve idmanı tamamlayamadığı belirtildi. Yattara’nın durumunun çok ciddi görülmediği ve ilk etaptaki ağrılarının azaldığı öğrenildi.