Emine Hanım’ın kuzusu ‘Erdoğan’

Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan'a, Kuşadası'nda AK Parti Kadın Kolları yaş günü partisi düzenledi.

Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Hanım, Kuşadası’nda Meryemana Evi’ne gitti. Kapıda rahibeler tarafından karşılanan Emine Erdoğan dua edip, şifalı sudan içti.

Başbakan’ın eşi Emine Erdoğan, Kuşadası ziyaretinde Meryemana Evi’ne giderek dua etti. Kapıda rahip ve rahibeler tarafından karşılanan Emine Hanım, Meryemana Evi’ne ilk kez geldiğini vurguladı. Başbakan dün Kuşadası’nda resmi programını uygularken, Emine Hanım’ın ilk programı, Aydın Valisi Mustafa Malay’ın eşi Selma Malay tarafından düzenlenen Değirmen Restaurant’ta kahvaltı idi. Turizm Bakanı Atilla Koç’un eşi Şadiye Hanım’la kahvaltıya giden Emine Hanım bir sürprizle karşılaştı. Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi’nin eşi Ayşen Zeybekçi ve AKP Kadın Kolları Başkanı Demet Plevneli’nin de aralarında bulunduğu grup, üzerinde Emine Hanım’ın resmi bulunan bir pasta hazırlattı.

KUZUNUN İSMİ ERDOĞAN
Emine Hanım kendisine hediye edilen kuzuya da Erdoğan ismini verdi. Selçuk yolu üzerinde Arvalya deri firmasında kendisi için hazırladığı özel defileyi izleyen Emine Hanım, son olarak Meryemana Evi’ne gitti. Rahip Tarcy Mathias ve rahibeler tarafından karşılanan Emine Hanım, ilk kez geldiğini belirterek Meryemana Evi’ni gezip dua etti, şifalı sudan içti, dilek ağacını izledi.