Emniyet personeli Vali Azizoğlu’nu ziyaret etti

Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Ardahan'da Emniyet müdür yardımcıları ve polislerden oluşan bir heyet Vali Seyfettin Azizoğlu'nu ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 169’uncu yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Ardahan’da Emniyet müdür yardımcıları ve polislerden oluşan bir heyet Vali Seyfettin Azizoğlu’nu ziyaret etti.

Polis Teşkilatı’nın 169’uncu yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Ardahan İl Emniyet Müdür Vekili Muammer İmecik, Müdür Yardımcıları Yalçın Sert ve Taner Soylu ile polisler Vali Azizoğlu’nu ziyaret etti. Vali Azizoğlu’na Polis Teşkilatı’nın görev ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Emniyet Müdür Vekili Muammer İmecik, Polis Teşkilatı’nın kurulduğu günden beridir vatandaşların huzur ve güven kaynağı olduğunu söyledi.

    Ziyarete ilişkin Vali Azizoğlu da, “Polis Teşkilatı’nın varlığı milletin huzur ve güveninin teminatıdır. Türk Polisi her zaman vatandaşının yanında olmuş ve gayretli çalışmalar ile güvenilirliğini her zaman korumuştur. Bu kutsal görevi ifa eden emniyet teşkilatımızın bütün personelini kutluyorum. Gününüz, göreviniz hep böyle mutlu olsun” diye konuştu.

    Ziyarette Emniyet Müdür Vekili Muammer İmecik, Emniyet Teşkilatı adına Vali Azizoğlu’na çiçek takdim etti.