Felipe Melo – Emre Belözoğlu kırmızıyı yedi

Emre Belözoğlu, Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Fenerbahçe ve Galatasaray, derbide 10 kişi kaldı.

Emre, Melo'ya yaptığı faulün ardından ikinci sarı kartı görerek oyundan atıldı. Derbi maçın ilk 40 dakikalık bölümünde her iki takım oyuncuları da üst üste sarı kartlar görürken Emre Belözoğlu, maçın 40. dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Gergin geçen Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde Emre Belözoğlu 5 dakika içinde iki kez sarı kart gördü, takımını 10 kişi bıraktı.

34. dakikada Selçuk'a yaptığı faul sonrasında sarı kart gören Emre Belözoğlu, 5 dakika sonra ise Melo'ya bir faul yaptı ve ikinci sarı karttan oyundan atıldı.

Maç içinde sıkça karşı karşıya geldiği rakibinin oyundan atılması sonrasında Melo çılgın bir sevinç yaşarken, rakibini ise adeta çıldırttı. Kırmızı kart kararını dilini dışarı çıkararak alaycı bir şekilde taraftara dönerek kutlayan MElo, ardından ise Emre'ye eliyle dışarıyı gösterdi. Bu hareket sonrasında Emre Belözoğlu adeta çıldırırken, diğer futbolcular araya girerek milli futbolcuyu soyunma odasına yönlendirdi.

MELO DA SON DAKİKALARDA KIRMIZIYI GÖRDÜ

Melo ikinci sarı kartını görerek oyundan atıldı. Fenerbahçe'nin sonra derbide Galatasaray da 10 kişi kaldı. Sarı kırmızılı takımın Brezilyalı oyuncusu Felipe Melo, 87. dakikada ikinci sarının ardından kırmızı kart gördü. 24. dakikada hakemle girdiği diyalog sonrası sarı kart gören Melo, 87. dakikada da itirazdan dolayı sarıyı gördü ve takımını 10 kişi bıraktı.