Emre yakında evleniyor

A Milli Takım, Almanya’ya gitmeden önce Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun adlı yarışma programına katıldı.

Fatih Terim, Aurelio’nun önünde bulunan 22 numaralı kutuyu seçti. Son 2’ye girildiğinde Hamdi Bey’in 300.000 YTL’lik teklifini kabul etti. Fatih Terim, teklifi oyuncularıyla tartıştıktan sonra “Kendimi Hıncal’a yazdırmam” diyerek teklifi kabul etti.

Ancak kazandıkları parayı oyuncuların da kendi aralında topladıkları 200.000 YTL’yle birlikte toplam 500.000 YTL’ye tamamlayarak Çoksev ve Kolon Vakfı’na bağışladıklarını açıkladı.

EMRE EVLENİYOR

Yarışma sırasında en çok dikkati çeken olaylardan biri de Terim’in Emre Belözoğlu’yla ilgili açıklamasıydı. Kızı Buse ile aralarında aşk dedikodusu bulunan Emre’nin en kısa zamanda evleneceğini söyledi. Emre ise “Bu yaz tek hedefimiz kupa kazanmak hocam başka bir hazırlığımız yok” yanıtını verdi.

Yarışmanın sonunda Acun Ilıcalı Milli Takım’ın kendi arasında toplayacağı 300 bin YTL’ye katkı yapmak istediğini söyledi ve Terim de kabul etti

Akşam’ın en ilginç anlarından biri de ilk kez bir yarışmacının Hamdi beyle konuşması oldu. Fatih Terim yarışmanın sonunda Hamdi beyin kendisini aramasını istedi ve cömert teklifi için teşekkür etti. Terim bir uyarıda bulunmayı da ihmal etmedi: “Yarışmacılara yardımcı olun lütfen.”

HURRİYET