En iyi transfer Barusso

Turkcell Süper Lig'de mücadele eden 4 büyük takımın ligin devre arasında kadrolarına kattığı oyuncular arasında yapılan ankette Galatasaray'ın transferi Barusso en iyi seçildi.

Ligtv.com.tr’nin Galatasaraylı Barusso, Fenerbahçeli Maldonado, Trabzonsporlu Moawad ve Beşiktaşlı Schildenfeld’in transferleri hakkında düzenlediği anket sona erdi. Futbolseverlerin önemli bir kısmı bu transferlerden en faydalısının Barusso olacağını öne sürdü.

4 büyük kulübün ara transfer döneminde renklerine kattığı ve Türkiye’deki performanslarının ne olacağı merakla beklenen 4 futbolcu hakkında ön görülerini ortaya koyan anketörler, Galatasaray’ın Ganalı transferi Barusso’nun takımına en çok faydayı sağlayacak isim olduğunu savundu.

“Sizce aşağıdaki transferlerden en faydalısı hangisi olacak?” anketine katılan ziyaretçiler; %42’lik oy oranıyla Barusso’yu zirveye çıkardı. Anketteki toplam 112.175 oydan 46.735 tanesi Barusso’dan yana kullanıldı.

Galatasaray’ın Ganalı transferini takip eden isim Fenerbahçeli Maldonado oldu. Şilili oyuncuya verilen 32.405 oy, %29’luk bir dilimi oluşturdu. 18.982 oy alan Beşiktaşlı Schildenfeld %16 ile 3. sırada yer alırken, Trabzonsporlu Moawad 14.053 oy ve %13’lük dilimle son sırada yer buldu.