En ünlü masal kahramanları

Walt Disney’in eğlence parkları için hazırlanan reklam kampanyasında birbirinden ünlü yıldızlar objektif karşısına geçti.

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in çekimlerini yaptığı kampanyada, ünlü masal kahramanlarını ünlüler canlandırdı.
ABD’nin Los Angeles Galaxy Kulübü ile rekor bir transfer bedeli karşılığında anlaşan futbol yıldızı David Beckham, reklam kampanyasında “Uyuyan Güzel” masalının “beyaz atlı prensini” canlandırdı. Madrid’deki bir gölün kıyısında yapılan çekimde Beckham, şaha kalkmış atında elinde kılıcıyla ateşler arasında görüntülendi.

Beyonce harikalar diyarında

Güzel şarkıcı Beyonce Knowles da “Alice Harikalar Diyarında” masalının sevimli Alice’ini canlandırdı. Müziğin 25 yaşındaki genç ismi, dönen bir çay fincanında otururken, şarkıcı Lyle Lovett ve oyuncu Oliver Platt de kendisine eşlik etti.
Sinema dünyasının son yıllardaki gözde oyuncularından Scarlett Johansson ise “Külkedisi” olarak objektifin karşısına geçti. Johansson, üzerinde mavi tuvaleti ve başında değeri 165 bin sterlin olan elmas bir taçla, gece yarısı evine dönerken görüntülendi. Basamakları inmeye çalışırken fotoğrafı çekilen oyuncu, güzelliğiyle göz kamaştırdı. Reklamların, Mart ayından itibaren pek çok dergide yayınlanacağı belirtildi.