Erdoğan: Askerlerin morali yüksek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin operasyonuna dair açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı operasyonuna dair yaptığı açıklamasında askerlerin morallerinin yüksek olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Çok yakın zamanda terör örgütü kıpırdayamaz hale getirilecek. Zeytin Dalı harekatını yürüten askerlerin morali çok yüksek. Şu ana kadar 343 terörist etkisiz hale getirildi Beklenen gündü ve o gün geldi çattı. tüm dünyaya ilan ediyorum Afrin operasyonu teröre ve terör örgütlerine yöneliktir " dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor. Zeytin Dalı harekatının yürütülğü Hatay'daki Harekat merkezi ziyareti ile ilgili bilgi veren Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle: Askerlerimiz ve sahadaki birliklerimizin morallerinin en üst düzeyde olduğunu görmek bizleri gerçekten mutlu etti. Çok kötü hava şartlarında icra edilen operasyonlarımızda en küçük aksaklık olmadığını yerinde görmekten ayrıca memnuniyet duydum. Zeytin Dalı operasyonu açık bir ikaz, fiili bir örnek olmuştur. Güya bize karşı yıllardır hazırlanmış, 90 santimlik beton kaplı sığınakları birer birer imha ederek kararlı ve güvenli bir şekilde ilerliyoruz.

Zeytin Dalı operasyonu açık bir ikaz, fiili bir örnek olmuştur. Güya bize karşı yıllardır hazırlanmış, 90 santimlik beton kaplı sığınakları birer birer imha ederek kararlı ve güvenli bir şekilde ilerliyoruz. Yakın bir zamanda terör örgütü adeta kıpırdayamaz hale getirilecektir. Şu ana kadar 343 terörist etkisiz hale getirildi.

Tabipler birliği gibi bazıları savaşa hayır kampanyaları başlatıyor. Bunların barışa evet dediklerini pek duymadık.

TRT