Erdoğan: Oyun yeniden tedavüle sokuluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, batılı güçlerin oyunlarına değindi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunların yeniden tedavüle sokulduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin turizmde çıraklık ve kalfalık dönemini bitirip ustalık aşamasına geçtiğini söyledi. Erdoğan, “Küresel salgın döneminde kısa bir ara vermiş olsak da hem turist sayısı hem turizm geliri bakımından ülkemizin zirve noktasını hep birlikte yaşıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Otelciler Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulu’nda konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”Küresel salgın döneminde kısa bir ara vermiş olsak da hem turist sayısı hem turizm geliri bakımından ülkemizin zirve noktasını hep birlikte yaşıyoruz. Turizmde artık çıraklık ve kalfalık dönemimizi bitirdik, ustalık aşamasındayız. Türkiye’nin 2021’de turist sayısında dünyada dördüncü, turizm gelirinde sekizinci sıraya yükselmesi bu yıl çok daha iyi yerlere geleceğimizin habercisidir.

”BUGÜN DE BOŞ DURMUYORLAR”

Türkiye ne zaman yeni bir atılımın eşiğine gelse eskiden beri oynanan oyun yeniden tedavüle sokuluyor. Ülkemizi yeniden vizyonsuz yönetim bataklığına sürüklemek isteyenler bugün de boş durmuyor. Amacımız, ülkemizi yeni baştan şekillenen küresel, siyasi ve ekonomik mimarinin merkezine yerleştirerek fırsatların elimizden kayıp gitmesine mani olmaktır.”