Erzurum’da TOKİ müjdesi

Narman ilçesini ziyaret eden Erzurum Milletvekili Ömer Özyılmaz, Narman ilçesine TOKİ konutlarının yapımı için çalışmalara başlandığını açıkladı.

Narman’a gelen Milletvekili Ömer Özyılmaz, yapılan hizmetleri yerinde görmek ve TOKİ’nin yapacağı konutların yerini tespit etmek amacıyla ilçede incelemelerde bulundu. Daha sonra Özyılmaz, kaymakamlığı, belediyeyi ve Şekerli beldesini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Özyılmaz, yaptığı açıklamada, “TOKİ konutlarının startı verildi. Önümüzdeki günlerde TOKİ idaresinden gelecek uzmanlar, belirlediğimiz saha için incelemelerinin ardından çalışmalar başlayacak. Konutlar için ilçenin en harap bölgesi olan Camiikebir Mahallesi’ni düşünüyoruz. Hem Narman’ın çehresinin güzelleşmesi, hem de vatandaşlarımızın virane olan mülklerinin değerlendirilmesi açısından çok önemli bir projeyi hayata geçireceğiz” dedi.

Daha sonra vatandaşlarla sohbet eden Özyılmaz, “Vatandaşlar genellikle çocuklarına iş bulma talebiyle yanımıza geliyor, ama bizim yapabilecek bir şeyimiz yok. Devlet eskisi gibi iş kapısı olmaktan çıkmıştır” şeklinde konuştu.