Erzurumspor Atilla Türköz ile prensipte el sikisti

Almanya’da yasayan Erzurumlular ile dirsek temasa geçen Özel, futbol bilgisine güvendigi gurbetçilerden hem teknik idrektör hem de futbolcu aramalarini istedi. Bunun üzerine Almanya’da yasayan bazi menejerler ile Erzurumlu is adamlarinin kendisine teknik direktör olarak Hamburg SV’de yardimci antrenörlük yapan Atilla Türköz’ü önerdigini söyleyen Özel, prensip anlasmasina varilan gurbetçi hoca ile masaya oturmak üzere bu ülkeye gitti.

Sezon basinda Aydinspor’un da gündeminde olan Atilla Türköz’ün aslen Denizli’li oldugu ögrenildi. Yillardir Hamburg SV’de yardimci antrenörlük yapan Türköz’le maddi konuda da anlasilmasi halinde Türköz’ün hafta sonu Ankara’da oynanacak olan Demirspor maçini izlemesi bekleniyor.

Bu arada, Almanya’daki futbolcu arayislarinin da sürdügünü açiklayan Erzurumspor Kulübü Basin Sözcüsü Ayhan Yürekseven, hali hazirda 14 tane gudbetçi futbolcu ile prensip anlasmasina varildigini bildirdi. Ayrica, Fillandiya’da da bulunun 2 gurbetçi futbolcunun da izlenmeye alindigini açiklayan Yürekseven, gurbetçi futbolcularin devre arasi kampina alinacagini ve yeni teknik direktör begendigi isimlere toplu imza attiracaklarini açikladi.