Eşi tarafından dövülerek sokağa atıldı

Kars'ta eşi tarafından dövülerek sokağa atılan ve baygın bir şekilde bulunan kadın hastaneye kaydırılırken, başında bekleyen oğlunun elindeki oyuncak silah ise dikkat çekti.

Akşam saatlerinde eşi İsmail Ö. (Özyaşın) tarafından dövüldüğü ileri sürülen Latife Ö., İstasyon Mahallesi’ndeki tren garının yanında baygın halde vatandaşlar tarafından bulundu. Evden atılarak gara gelen ve burudaki merdivenlerden düşerek baygınlık geçirdiği ileri sürülen kadının yüzünde ve ellerinde yaralar bulunması dikkatlerden kaçmadı. Yerde titreyerek bekleyen annesinin başında elindeki oyuncak tabanca ve boynundaki dürbün ile bekleyen oğlu ise dikkat çekti. Soğuk havaya rağmen dakikalarca annesinin başında bekleyen küçük çocuk, babasının annesini dövdüğünü ileri sürdü.

Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hemen ambulans istedi. Uzun süre sonra gelen ambulansla Kars Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Latife Ö.’nün oğlu da bir süre ağladıktan sonra polis aracıyla annesinin yanına gitti.

Soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.