Eşini direğe bağladı ve sopayla döverek öldürdü

Fatma Demir, kendisine sürekli dayak attığını ileri sürdüğü eşi Adnan Demir'i direğe bağladıktan sonra sopayla döverek öldürdü.

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, 3 çocuk annesi 40 yaşındaki Fatma Demir, çalıştıkları besi çiftliğinde, kendisine sürekli dayak attığını ileri sürdüğü eşi 40 yaşındaki Adnan Demir’i direğe bağladıktan sonra sopayla döverek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı.

Olay, Turgutlu Ovası, Kumağılı Mevkisi’ndeki besi çiftliğinde bugün saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Çevredekiler, besi çiftliğinin ahırındaki direğe bağlanarak, feci şekilde dövülerek öldürülmüş bir erkek cesedi görerek, olayı jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri, Adnan Demir’in direğe iple bağlandıktan sonra, sopayla dövülerek öldürüldüğü belirledi. Demir’in cesedi, olay yerinde jandarmanın ve savcının yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Turgutlu Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Jandarma yaptığı araştırmanın ardından Adnan Demir’in eşi Fatma Demir’i gözaltına aldı.

Sorgulanmak üzere Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Fatma Demir’in ifadesinde, eşini kendisini sürekli dövdüğü için öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Demir çiftinin çiftlikte çocukları 10 yaşındaki Ebru ve 8 yaşındaki Ahmet’le birlikte yaşadıkları öğrenildi. Çiftin bir çocuklarının da evli olduğu ve Manisa’da oturduğu belirtildi.