Eski nişanlı katliam yaptı!

Eski nişanlı evi bastı. Sevdiği kızın kardeşine, annesine ve kendisine kurşun yağdırdı...

Dilek Fil yarın nişanlanmaya hazırlanan bir genç kızdı ama nişan davetlileri cenazesine gidecek. Çünkü eski nişanlısı evini basarak, kardeşine, annesine ve kendisine kurşun yağdırdı. Sebep: Karşılıksız aşk

Arnavutköy’de, 33 yaşındaki Mustafa Y., bir evde bulunan Dilek Fil, kardeşi Zeynep Fil ve annesi Sevim Fil’e kurşun yağdırdı. Dilek ve Sevim Fil olay yerinde hayatını kaybetti. Zanlının, cinayeti, karşılıksız aşk nedeniyle işlediği, Dilek Fil’in yarın nişanının olduğu öğrenildi.

Olay, saat 10.00 sıralarında Habipler Pirinççi Köyü Menderes Sokak’ta meydana geldi. Mustafa Y. isimli şahıs, aşkına karşılık vermediği öğrenilen Dilek Fil’in yaşadığı eve geldi. Zanlı, evde bulunan Dilek Fil, kardeşi Zeynep Fil ve annesi Sevim Fil’e kurşun yağdırdı. Dilek ve Sevim Fil olay yerinde hayatını kaybetti. 20 yaşındaki Zeynep Fil ise yaralandı. Yaralı Zeynep Fil, özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı Mustafa Y. ise Sultangazi Şehit Mustafa Tezcan Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu. Olayı duyan Fil ailesinin yakınları da, ağlayarak sinir krizi geçirdi.

Bu arada, zanlı Mustafa Y.’nin amcasının oğlu Ali Y., “Birbirlerini seviyordu, sonra araları açıldı. Bunun üzerine eve girip kurşun yağdırmış.” diyerek olayı anlattı.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri, inceleme başlattı.

“ÇOK ACI BR OLAY. ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN”

Karşılıksız aşk cinayetinin ardından, Dilek Fil ve annesi Sevim Fil’in cesetleri, tamamlanan incelemelerin ardından gözyaşları arasında evden çıkarıldı. Eyüp Belediyesi’ne ait ambulansa konulan cesetler, incelenmek Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Cesetlerin götürülüşü sırasında Dilek’in büyük ablası Havva ve diğer yakınları sinir krizi geçirerek yere çöktü.

Silahlı saldırıda hayatını kaybedenlerin akrabası olan Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak da olay yerine gelerek aileye taziyelerini iletti. Albayrak, baba Hüseyin Fil’e sarılarak gözyaşı döktü.

Albayrak, olay yerinden ayrılırken, ‘Çok acı bir olay. Allah kimsenin başına vermesin. Yakın akrabalarımdı. Cumartesi günü kızımız gelinlik giyecekti. Nasip olmadı. Karıncayı dahi incitmeyen bir aileydi. Komutan bana gösterdi, öldürülmeden önce kaçtıkları odayı görseydiniz olayı daha iyi anlardınız.” diye konuştu.

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Fil ailesinin evine gelen zanlı Mustafa Y., aile fertlerine kurşun yağdırmış, Dilek ve annesi Sevim Fil olay yerinde hayatını kaybetmiş, Zeynep Fil de (20) ağır yaralanmıştı.