Eski sevgilisinin kızlarını vurup intihara teşebbüs etti

İzmir'in Karabağlar ilçesinde bir kişi, barışmak için evine gittiği eski sevgilisinin kızlarını silahla vurdu, intihar girişiminde bulunarak kendisini de yaraladı.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir kişi, barışmak için evine gittiği eski sevgilisinin kızlarını silahla vurdu, intihar girişiminde bulunarak kendisini de yaraladı.

Olay, saat 02.30 sırlarında İnönü Caddesi, 781 numaradaki apartmanda meydana geldi. İddiaya göre barışmak için Sabriye K.’nin (48) evine gelen eski sevgilisi S.P. (34), henüz belirlenemeyen bir sebeple tartışmaya başladı. S.P.’nin tabancasını ateşlemesi sonu kadının iki kızı Gülizar V. ve Şefiye V. yaralandı. Güvenlik görevlisi olduğu öğrenilen S.P., tabancayı göğsüne dayayarak intihar girişiminde bulunurken kendisini de yaraladı. Şefiye V. Bozyaka Eğitim ve Araştırma, Gülizar V. Atatürk Eğitim ve Araştırma, S.P. ise Dokuz Eylül Tıp Fakültesi hastanelerine kaldırıldı. Tedavi altına alınan üç kişinin hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi. Sabriye K.’nin, daha önce S.P.’den şikayetçi olduğu ve koruma kararı çıkarttığı ancak kararın süresinin geçen yıl bittiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.