Esrar sattığı iddia edilen müzisyen şarkı söylerken barda yakalandı

Antalya'da zehir tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda esrar sattığı iddia edilen şarkıcı barda çalıştığı barda gözaltına alındı.

Antalya’da zehir tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda esrar sattığı iddia edilen şarkıcı barda çalıştığı barda gözaltına alındı. 6 zanlının gözaltına alındığı operasyonda ele geçirilen 46 kilogram esrarın kokmaması için salçanın içerisine saklandığı tespit edildi.
Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekiplerinin uyuşturucuyla mücadelesi devam ediyor. Antalya’ya uyuşturucu madde girişini önlemek için istihbarı çalışmaya ağırlık veren ekipler 6 kişilik bir grubun Diyarbakır’dan Antalya’ya esrar maddesi getirdiği bilgisini aldı. Bunun üzerin zanlıları 6 ay boyunca takibe alan ekipler düzenledikleri operasyonda R.Ç., A.Ç., K.G., Z.A., A.Ç. ve A.A.’yı gözaltına aldı.
Zanlılarla birlikte 34 kilogram esrar maddesi gele geçirildi. Zanlılardan barda müzisyenlik yaptığı iddia edilen Z.A.’nın barda org çalıp şarkı söylediği sırada polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Ayrıca zanlıların Diyarbakır’dan Antalya’ya getirdikleri esrarı, kokmasını ve narkotik polisinin koku almasını önlemek için salçanın arasına sardıkları belirlendi. Zanlıların Diyarbakır’dan getirdikleri esrar maddesini önce Side’de bir evde sakladıktan sonra Antalya’nın Zeytinköy bölgesinde satmayı planladıkları belirtildi.