Ev alana Jaguar

Dubai'den gayrimenkul alana jaguar hediye

K2 Venndor Proje Yönetim ve Pazarlama şirketi, partnerlik anlaşması imzaladığı dünyanın yeni cazibe merkezi Dubai”nin en büyük özel sektör inşaat firması DAMAC PROPERTIES”in Duabi”de yaptığı modern mimariye sahip residence”lar, iş merkezleri, mağaza ve showroomların Türkiye”deki satışına başladı.

K2 Venndor’un üç ortağı Gürkan Mangır, Murat Savaş ve Adnan Sarıtaş birlikte

KOMİSYON YOK

20 Aralık 2006 ile 02 Şubat 2007 tarihleri arasında Damac Properties”in yaptığı herhangi bir gayrimenkulden bir tane alana bir Jaguar marka otomobil ve gayrimenkul alan ilk 700 kişi arasında yapılacak çekilişle bir kişiye özel Jet uçak hediye ediliyor. Ayrıca gayrimenkul alan yatırımcılardan herhangi bir komisyon talep edilmiyor.

Modern mimariye ve en yeni teknolojiye sahip gayrimenkuller Dubai”nin Dubai Marina, Business Bay, Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali, Dubai International Financial Center, ve Dubai International Media and Production Free Zone ve Dubai Technology and Media Free Zone bölgelerinde yer almakta.

HEM JAGUAR HEM DE UÇAK

Stüdyo ve 1 odalı residence alanlara Jaguar X-Type 2.0 Classic, 2-3 odalı residence alanlara Jaguar S-Type 3.0 Classic, Ofis, mağaza ve showroom alanlara Jaguar X-Type 2.0 Classic, Penthouse alanlara ise Jaguar XJR-Type 4.2 SWB model otomobil hediye ediliyor.

Gayrimenkul alan ilk 700 kişi arasında yapılacak çekilişle ise bir kişiye Eclipse 500 Private Jet uçak hediye ediliyor. Bununla birlikte isteyen alıcılar hediye edilen Jaguar ve Jet uçağın yerine gayrimenkul fiyatında hediye bedeli kadar indirim talep edebiliyor.

GAYRİMENKUL FİYATLARI

Residence ve Penthouse”lar 47 m2″den 430 m2″ye kadar alana sahip ve 125.000 Usd ile 3.000.000 Usd arası fiyattan satılıyor. 400.000 Usd dan başlayan fiyata sahip ofislerin en yüksek fiyatı 927.000 Usd, alanları ise 17 m2 ile 220 m2 arasında. Mağaza ve showroomlar ise 24 m2″den 659 m2″ye kadar alan sahipler ve fiyatları 214.000 Usd ile 5.792.000 Usd arasında değişiyor.

Gayrimenkul alım satımında ve kira gelirlerinde vergi uygulaması olmayan Dubai”ye uluslar arası şirketler ve dünya sosyetesi rağbet göstermektedir. Yılın 12 ayı denize girmenin mümkün olduğu Dubai”de diğer Arap ülkelerinin aksine son derece modern bir yönetim ve güvenlik sistemi kurulmuştur. Dünyaya kapılarını açan ülke kendine petrol dışında yeni gelir kaynakları oluşturmak için uluslar arası şirketlere yatırımlarında kolaylıklar sağlamakta, vatandaşlarının eğitimine büyük önem vermektedir. Yeni ve modern yaşam alanları, eğlence ve turistik tesislerin yapımı hız kazanmıştır.

ÇOK CAZİP AVANTAJLAR

Yurt içi ve Yurt dışındaki yatırımcılara Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti veren K2 Venndor Proje Yönetim ve Pazarlama Şirketi”nin Dubai Projelerinden sorumlu yöneticileri Gürkan Mangır ve Murat Savaş bu projelerin Türkiye”de satışı konusunda 6 aydır çalışma yaptıklarını ve bu süre içerisinde Dubai”de yatırım yapmanın avantajlarını yerinde gördüklerini belirtti. Bu avantajların en başında ise Dubai”de yatırım yapan uluslar arası şirketlerin 50 yıl boyunca hiçbir şekilde vergi ödemeyecek olmaları geliyor. Şehir içi telefon görüşmelerinin bedava olduğu Dubai”de kira getirileri oldukça yüksek. Örneğin fiyatı 185.000 USD olan 69 m2″lik bir stüdyo dairenin yıllık kira getirisi yaklaşık 27.000 USD. Bu tutar yıllık tahsil edilmekte ve vergiden muaf tutulmaktadır. Türkiye”deki benzer dairelerin kira getirisi yıllık yaklaşık 10.000 USD ve yıl boyunca ödeyeceğiniz vergiler ise toplam yaklaşık 2.000 USD. Dubai”deki modern mimarili ve en yeni teknoloji ile yapılan projelere dünya çapında talep olduğundan gayrimenkul fiyatları yıllık ortalama %40-50 oranında artış göstermektedir.

K2 Venndor Proje Yönetim ve Pazarlama Şirketi yetkilileri önümüzdeki günlerde dünyanın değişik ülkelerindeki gayrimenkul projelerinin satışına da başlayacaklarını belirttiler.