‘Evlenmeden boşanma tarihi belirledi’ iddiası

Ünlü sanatçının evliliği bitti ama dedikodular bitmiyor. Şimdi de Seda Sayan'ın genç eşiyle evlenmeden önce boşanma sözleşmesi yaptığı konuşuluyor.

Kendisinden yaşça küçük şarkıcı Onur Şan’la 2008 yılı şubat ayında evlenen Seda Sayan’ın ekranlara yansıyan mutlu evliliği 2 sene sürmüştü. Ünlü şarkıcının boşanmasının ardından ortaya çok ciddi iddialar atıldı. Magazin sitesi Birbak’ın iddiasına göre Seda Sayan 6. eşi Onur Şan’la evlenmeden önce bir anlaşma imzalamış.

Anlaşarak ayrıldılar

İkili arasında yapılan bu anlaşmaya göre Sayan ve Onur Şan, 2. yıl sonunda boşanacaklardı. Geçtiğimiz günlerde anlaşarak ayrılan ikilinin evlendikten 2 sene sonra boşanması ise “Bu iddialar doğru mu?” sorusunu akıllara getirdi. Geçen hafta Umre’den dönen Seda Sayan’ın bu iddialar karşısında nasıl cevap vereceği ise merak konusu.

Garantili evlilik

Seda Sayan ve Onur Şan, evlendikten 2 yıl sonra birbirlerinden hiçbir şey talep etmeden boşandı.

Onur’dan önce başka bir türkücü

Magazin sitesinin bir başka iddiası ise Seda Sayan’ın Onur Şan’la evlenmeden önce aynı teklifi bir başka türkücüye götürdüğü ve hayır cevabı aldığı. Bu kişinin ise genç türkücü Turgay Başyayla olduğu konuşuluyor