Evlilik ve güzellik fuarları açılıyor

Bursa'da, 'Bursa Gelin Damat 2006 fuarı', 'Bursa Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı', 'Kuaför-Güzellik-Kozmetik Ürün ve Hazırlık Fuarı' ve 'Bursa Evlilik Öncesi Hazırlık Fuarı' adı altında 4 fuar aynı anda açılıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği, Bursa Kuaförler Odası ve Bursa Berberler Odası işbirliği ile Tüyap Bursa Fuarcılık tarafından, Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuara, 150 firma ve firma mümessili katılıyor.

Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı, bay-bayan kuaför salonları için ürün ekipmanları, estetik solaryum ürün ve ekipmanları, peruk ve saç kaynak ürünleri, makyaj malzemeleri ve tırnak cilaları, profesyonel bakım ürünleri, dermokozmetik ürünler, saç bakım ürünleri, şampuan ve saç şekillendiricileri, cilt bakım ürünleri, hijyenik bakım ürünleri görülebilecek. Fuar, ziyaretçilerine güzellik ve kişisel bakım ürünleri konusunda bilgi edinme ve satın alma imkanı sunacak.

Gelin Damat 2006 Fuarı, evlilik yapan tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını bir arada görebilme, satın alabilme ve evlilikle ilgili organizasyonları gerçekleştirecek her türlü hizmeti sunuyor. Fuar alanında, profesyonel takımlar tarafından saç şovları yapılacak ve gelinlik defilesi düzenlenecek. Bununla birlikte seminer, panel ve eğitimler ziyaretçilere merak ettikleri her konuda bilgi edinme imkanı sağlayacak.

Fuarlara, ‘Afyon, Ankara, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Zonguldak’ gibi gelecek profesyonel ziyaretçiler de katılacak.

Bursa’nın İstanbul’dan sonra en fazla fuar düzenleyen ili olduğunu belirten TÜYAP Bursa Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, düzenlenecek 4 yeni fuarları 30 bin kişinin ziyaret etmesini beklediklerini söyledi.

Fuarlar, 17 -18 Mart 2006 tarihleri arasında 11.00 -20.00, 19 Mart tarihlerinde 11.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.