Fatih Altaylı programında izleyiciye hakaret etti

Fatih Altaylı, "Tek yanlı yayın yapıyorsunuz" diye mesaj gönderen izleyiciye "beyin özürlü" dedi.

Altaylı’nın hazırlayıp sunduğu programın konukları Yargıtay Onursal Başkanı Sabih Kanadoğlu ve İnönü Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu’ydu.

Türban konusunun tartışıldığı programa bir izleyicinin gönderdiği e-mail Altaylı’yı çileden çıkardı. İzleyici mesajında Altaylı’ya “Neden türban konusunu görüşleri tek taraflı olarak bilinen kişilerle tartışıyorsunuz? Bu yaptığınız ne kadar demokratik?” diye soruyordu.

“BU ARKADAŞA BEYİN ÖZÜRLÜ DEMEK İSTİYORUM”

Fatih Altaylı konuklarından izin alarak bu mesajı gönderen izleyiciye şöyle yanıt verdi:

“Bu mesajı gönderen kişiye beyin özürlü demek istiyorum. Burada geçen hafta ve ondan önceki hafta da tam tersi fikirden insanlar vardı. Onlarla da tartıştık. O zaman da ayrı yönde eleştiri aldı. Bu zeka özürlü arkadaşa söylüyorum. Burada Emine Şenlikoğlu varken niye böyle bir mesaj atma gereği hissetmediniz? O zaman aklınız neredeydi? O zaman tek taraflı olmadık da şimdi mi tek taraflı oluyoruz? Aklınızı başınıza toplayın. Atacaksanız adam gibi mesaj atın. Beni sinirlendirdiniz”

Bu sırada söze giren Sabih Kanadoğlu “O karşıt fikirdeki geçen hafta konuk ettiğiniz kişiyle herhangi birimizin burada yan yana oturması da toplumsal barışı bozardı. O yüzden çok isabetli bir karar sizinki” dedi.