Fatih Koleji Cumhuriyet Futbol Turnuvası’nın birinci oldu

Sakarya Fatih Koleji, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Erenler Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Futbol Turnuvası'nda birinci oldu.

Sakarya Fatih Koleji, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Erenler Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı Futbol Turnuvası’nda birinci oldu. Birincilik kupasını Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak verdi.

Final müsabakasından sonra yapılan ödül törenine Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ramazan Bayraktar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Mutlu, okul müdürleri ve veliler katıldı.

Sakarya Fatih Koleji Okul Müdürü Bayram Yayla, öğrencilerin her alanda çok yönlü yetişmesi için her türlü imkanı sunmaya çalıştıklarını söyledi. İyi bir dersin yanında iyi bir sporcu, sanatçı ve her şeyden önemlisi de ahlaki değerleri üst seviyede olan öğrenciler yetiştirme gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Yayla, “Okulumuz yarı finalde rakibi İmam Hatip Ortaokulu ile 2 – 2 berabere kaldı. Öğrencilerimiz penaltı atışları sonucu 11 – 10 yenerek adını finale yazdırdı. Final müsabakasında Yeşiltepe Ortaokulu’nu 2 – 1 yenerek birinci oldu.” dedi.