Fatih Terim Bruma’yı Milli Takıma çağırdı!

Fatih Terim, yeni transfer Bruma'yı Milli Takımda görmek istediğini söyledi.

Fatih Terim, Galatasaray'ın yeni yıldızı Bruma'ya A Milli Takım'da oynamayı teklif etti.

G.Saray'ın dünya devlerinin elinden kaptığı Bruma için dün müthiş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; G.Saray ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Portekizli oyuncuya Türk vatandaşlığını teklif etti.

18 yaşındaki süper yıldız Bruma'nın da hocasından gelen bu cazip teklifi hiç düşünmeden hemen kabul ettiği öğrenildi. Böylelikle Terim, Bruma transferiyle adeta bir taşla iki kuş vurmuş olacak.

– Yeter ki istesin –

Melo: Takımın baş penaltıcısı benim ancak gelecek maç yine penaltı olur ve Burak benden isterse yine bırakırım. Problem değil…

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldız orta saha oyuncusu Felipe Melo, ülkesinde açıklamalarda bulundu. Burak ile yaşadığı penaltı krizine değinen Melo, "Bir konuşma geçti sadece. Takımın belirlenmiş penaltıcısı benim, her zaman ben atarım ama Burak gelip atmayı istediğini söyledi. Ben de topu ona bıraktım. Gelecek maç yine penaltı olur, ben yine giderim. Yine Burak isterse yine bırakırım. Problem değil" diye konuştu. Sezona Emirates Cup ve Süper Kupa ile başladıkları için çok mutlu olduklarını belirten Melo, "Drogba ile Sneijder takıma geldi ve çok yardımları dokundu. Milli takıma her an çağırılacakmış gibi hazır bekliyorum" dedi.