Fatma Girik acilen hastaneye kaldırıldı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde ünlü sinema sanatçısı Fatma Girik, bir televizyon kanalında gösterime girecek olan 13 bölümlük 'Hasret' isimli filmin çekimlerinin yapıldığı sette sandalyenin çarpması sonucu acilen hastaneye kaldırıldı.

Acil serviste Doktor Namık Ulurdağ tarafından kontrol edilen ve röntgen filmi çekilen Fatma Girik’e ezilme sonucu doku travması tespiti konularak, kas gevşetici ilaç verildi.

Hastanede ve dışarıda sürekli eliyle belini tuttuğu ve şiddetli ağrısı olduğu gözlenen Fatma Girik, “Önemli bir şey yok” dedi. Ümit Efekan’ın aracına binen Fatma Girik hızla hastaneden uzaklaşarak, tekrar filimin çekimlerinin yapıldığı Halk Eğitim Merkezi karşısında bulunan Sabit Ertür’e ait sete döndü.

Fatma Girik’in film çekimleri sırasında rol gereği kahvehanenin camlarını kırmak için sandalye fırlatırken, sandalyenin sağ boşluğuna çarptığı, ilk anda bir şey hissetmediği, ancak bugün sette ağrısının artması üzerine hastaneye gitmek zorunda kaldığı öğrenildi. Fatma Girik, dizinin final çekimlerinin yapıldığı sette ağrıları olduğu halde rolünü yapmaya devam ettiği belirtildi.