Fatsalı iş adamlarından eğitim semineri

Fatsalı iş adamlarından eğitim semineri

Fatsa Sanayici ve İş Adamları Derneği (FASİAD) Genel Sekteri Adem Korkmaz, sivil toplum kuruluşlarının iki görevi olduğunu, bunlardan birininin üyeleri ile faaliyet gösterdiği yöre halkının hak ve menfaatlerini savunmak, ikinci görevin ise üyelere kendi alanlarında bilgilendirici faaliyetler yapmak olduğunu ifade etti.
FASİAD, üyelerinin çalışma hayatında daha verimli ve etkili olması için eğitim programları vermeye başladı. ‘Müşteri Memmuniyeti ve Satış Teknikleri’ konulu seminere iş adamları yoğun ilgi gösterdi.

FASİAD Genel Sekteri Adem Korkmaz, seminerde yaptığı konuşmada, FASİAD’ın kurulduğu günden beri bu amaçla hizmet ettiğini belirterek, “Siz değerli işadamlarına hizmet etmenin onuru içerisindeyiz. İşadamlarımızın çalışma hayatında daha verimli ve etkili olması için eğitim programlarına başladık. Günümüzde müşteri memnuniyetinin arttığı bir dönemde, iş hayatında rekabetin artması bizi daha kaliteli aktiviteler yapmaya mecbur tutuyor. Biz de bu çerçeve doğrultusunda bu programları yapıyoruz” dedi.