Feldkamp Hakan’a üzülüyor

Galatasaray teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp, Almanya kampının 2. gününde sabah antrenmanı sonrasında medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Alman hoca; “İsviçre’den Almanya’ya geçtik. Farklı bir hava, farklı bir otel. Mükemmel bir ortam var ve maç takımın moralini yükseltti ve oyuncularım bu havayı yakaladı. Tek üzüntüm kampın başından beri çok iyi çalışan Hakan Şükür’ün sakatlanması. Sağlık ekibimiz çalışıyor, en kısa zamanda aramıza katılacağını ümit ediyorum” dedi.

LİNCOLN’ÜN HENÜZ HİÇ BİR MAÇTA FORMA GİYMEMESİ…

Lincoln’un Köln maçında oynayıp oynamayacağı yönünde bir soruya “Lincoln Almanya’da değil Türkiye’de oynamak için imzaladı. Lincoln’u İstanbul’daki taraftarlarımız da bekliyor” şeklinde cevaplayan Karl Heinz Feldkamp, mevcut kadrodan hangi oyuncuların gideceği yönündeki soruya ise “Ben daha önce de belirttim. Burada elimizde 29 futbolcu var. Gelenler olabileceği gibi gidecekler de olacaktır. Futbolun doğasında var. Orhan kampın başında rahatsızlık geçirdi ve tam olarak düzelmedi. Orhan ve Cihan’ı yollayacağım şeklinde bir demecim olmadı. Hazırlıkların Almanya’da bitmediğine dikkat çekmek isterim. Ligin başlayacağı tarihe kadar hazırlıklarımız sürecek. Ben 24 kişilik bir kadroyla çalışmak istiyorum. Ancak bu demek değildir ki 24 kişinin dışında kalan futbolcular gönderilecek. 24 kişilik kadronun dışında kalanlar da olacaktır ve onlara ayrı bir grup olarak çalışabilirler” cevabını verdi.