Felipe Melo kaleci eldivenleri satışta

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında oynanan Sanica Boru Elazığspor - Galatasaray maçının son dakikasında kaleye geçen ve kurtardığı penaltı ile gündeme oturan Felipe Melo'nun eldivenleri satışa çıkarıldı.

Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında oynanan Sanica Boru Elazığspor – Galatasaray maçının son dakikasında kaleye geçen ve kurtardığı penaltı ile gündeme oturan Felipe Melo’nun eldivenleri satışa çıkarıldı.

Dünyaca ünlü spor ve yaşam giyim markası PUMA taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine sınırlı sayıda üretilen Felipe Melo kaleci eldivenlerini satışa sundu. Sanica Boru Elazığspor, Galatasaray maçında kaleye geçen ve bir penaltı kurtararak unutulmayacak bir futbol anı yaşatan Felipe Melo için hayranlarından gelen yoğun istek üzerine PUMA Felipe Melo baskılı kaleci eldivenlerini satışa sunuyor.

Sınırlı sayıda ve Melo imzalı olarak satışa sunulacak olan eldivenlere İstinyePark ve Cevahir Puma mağazalarından ulaşılabilecek. Felipe Melo imzalı kaleci eldivenlerine 1 Aralık tarihinden itibaren ulaşılabilecek. Standart satış fiyatı üzerinden satışa sunulacak olan eldivenlerin koleksiyon ürünü niteliğinde olacağı belirtildi.