Fener kendini yalanlandı

Yalan haberlerden bıkarak, basında çıkan pek çok haberi günü gününe yalanlamaktan başka çare bulamayan Fenerbahçe, son olarak kendi internet sitesini yalanladı...

Fenerbahçe Kulübü, “Vestel Manisasporlu futbolcu Burak ile anlaşıldığı” şeklinde medyada yer alan haberler üzerine yaptığı “Kendisiyle değil, kulübüyle görüşüldüğü” açıklamasının ardından, bir açıklamada daha bulunarak, kulübüyle de görüşülmediğini bildirdi.

Burak İle Doğrudan Görüşmüyoruz

20 Mayıs 2008 Salı


Bugün tarihli bazı gazetelerde Manisasporlu oyuncu Burak ile birebir görüşme yapıldığı ve kendisinden de transfer konusunda söz alındığı şeklinde iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu iddialar yalandır. Kulübümüz bu oyuncunun kulübü ile görüşme yürütmektedir ve anlaşma sağlandığı takdirde transferini gerçekleştirecektir. Futbolcunun kendisi ile herhangi bir temasımız kesinlikle yoktur.

Spor Kamuoyuna Duyurulur

VE FENERBAHÇE BU AÇIKLAMASINI DA YALANLADI…

Düzeltme


20 Mayıs 2008 Salı
Bugün tarihli bazı gazetelerde yer alan Manisasporlu futbolcu Burak’ın kulübümüze transferi ile ilgili haberlerin tarafımızca yapılan yalanlaması bu oyuncuyu transfer ediyormuşuz algılamasına neden olmuştur. Açıklamamızda belirtmek istediğimiz asıl husus Burak’ın transfer edilmek istenmesi halinde görüşmenin futbolcuyla değil kulübüyle yapılacağı şeklindedir. Ancak şu aşamada Manisaspor kulübüyle de bu futbolcunun transferi konusunda her hangi bir görüşme yapılmamıştır.
Spor Kamuoyuna Duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

FENERBAHÇE’NİN BURAK AÇIKLAMASINDAN SONRA VESTEL MANİSASPOR BAŞKANI BURAK’I SADECE TRABZONSPOR’UN İSTEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ…

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’a Trabzonspor’un talip olduğunu, görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.

Yaralı yaptığı açıklamada, Burak ve Selçuk’un transferleriyle ilgili durumun bu hafta içinde netleşeceğini belirtti. Fenerbahçe’nin Burak’a talip olduğu yolunda medyada haberler bulunduğunu hatırlatan Yaralı, şöyle dedi:

“Oyuncularımız Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’a Trabzonspor’dan resmi olarak teklif geldi. Görüşmeler sürüyor. Bu hafta içinde görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını umut ediyoruz. Başka hiçbir kulüpten kulübümüze, herhangi bir futbolcuya yönelik transfer teklifi yok. Bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında genel kurul kararı alacağız.”

TUMSPOR