Fener yenildi Polat coştu

Adnan Polat, Fener'in Antalya'da kaybetmesinin ardından yine konuştu.

Adnan Polat, Fenerbahçe’nin Antalyaspor maçını kaybetmesinin ardından yine konuştu: “Geçen seneki gibi şampiyonluğa ulaşan taraf biz olacağız.”

Polat umut saçtı

Yaptığı açıklamalarla Fenerbahçeliler’in tepkisini çeken Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat dün yine konuştu! Sarı-Kırmızılı Yönetici, Sarı-Lacivertliler’in Antalyaspor’a mağlup olmasının ardından, “Evet. Puan farkı şimdi 3’e indi. Ben daha önce de söylemiştim. Artık Beşiktaş maçı bizim için çok önemli. Oradan galibiyetle ayrılırsak gerisi çorap söküğü gibi gelecek. Geçen sene olduğu gibi yine şampiyonluğu biz kazanacağız” dedi.

Futbolcular kenetlendi

Tecrübeli Yönetici daha önce yaptığı açıklamada, Ali Sami Yen Stadı’nda Fenerbahçe ile oynayacakları maçı kesinlikle kazanacaklarını söyleyip, farkın bu nedenle 3 puan az olduğunu ifade etmişti. Diğer yandan Sarı-Kırmızılı futbolcuların da pes etmeye hiç niyeti yok. Dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanın ardından bir araya toplanan futbolcular, omuz omuza verdi ve şampiyonluk için bir kez daha yemin etti.

Gerets destek verdi

Galatasaraylı oyuncular, Fenerbahçe ile aradaki puan farkı kaç olursa olsun, zirve yarışında asla pes etmeyecekleri üzerine söz verdi. Puan kayıplarının ardından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Aslan’ın hocası Eric Gerets de futbolcuların yanına geldi ve öğrencilerine destek oldu. Beşiktaş’tan sonra Fenerbahçe’nin de mağlup olması ise işin tuzu biberi oldu ve keyifler yerine geldi.