Fener yönetimi yine yıkıldı

Büyük fedakarlıklar yapıp milyon dolarlara yıldızları transfer eden Aziz Yıldırım ve yönetimi, 100. yıldaki en önemli hedeften uzak kalmanın şokunu yaşıyor

İlk maçtaki 3-3’e rağmen turu Hollanda’da geçeceklerine inanan Aziz Yıldırım ve ekibi, özellikle 2-0’lık avantaj yakalandığında mutluluktan uçuyordu ama sonrasında yaşananlar onlar için de tam anlamıyla bir kabus gibiydi.

Dünya starlarını bünyelerinde toplarken ortaya büyük hedefler koyan Yıldırım ve arkadaşları, bu hayalkırıklığı sonrası sessizliğini korurken, yakın çevreleri ise “Büyük şok yaşıyorlar. Bunu yaşatan teknik kadro ve futbolcuları kolay kolay affetmezler. Şimdi sessizlik var ama sezon sonu köklü bir revizyon olursa kimse şaşırmasın” iddiasında bulundular.

UEFA’YI BIRAK LiGE BAK

Fener’de rota lige döndü. Artık önünde sadece 2 kupa hedefi kalan Sarı- Lacivertliler, Antalya maçına bilenirken Zico da futbolcuları uyardı.

Kanaryalar, lig mücadelesi için ilk idmanı dün yaptılar ve bugün de sabah çalıştıktan sonra Antalya’ya uçacaklar. Zico futbolcularıyla toplantı yaparak onları “Alkmaar maçı hepimiz için büyük üzüntü oldu ama artık unutup önümüze bakmalıyız. Aksi takdirde, üstüne bir başka üzüntü daha eklenir” diye uyardı. Bu arada futbolcuların morallerinin son derece bozuk olması dikkatlerden kaçmadı. Alex, Tuncay, Appiah gibi yıldızlar “Bu sonucu hak etmedik. Tur avucumuzun içinden kaçtı” dediler.