Fenerbahçe bir yaşam tarzı

Fenerbahçe'nin yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümü olan Hollanda kampında çalışmalarını başladı.

Ballı, Sarı – lacivertli ekibin bugün başlayan Hollanda kampı ile ilgili kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Buraya geldiğimiz andan itibaren ilgi gösteren gerek taraftarlarımıza gerekse elçilik yetkililerimize öncelikle teşekkür etmek istiyoruz. Takımımız gelecek sezon hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürüyor. Takımımızda Appiah dışında bir eksik bulunmuyor o da en kısa sürede çalışmalara katılacak.

Çarşamba günü Hollanda’daki ilk hazırlık maçımızı oynayacağız. Bu yıl tüm Fenerbahçeliler gibi bizim için de büyük önem taşıyor. Ayrıca oyuncularımız kendi aralarında da konuşurlarken bu yılı nönemine dikkat çekiyorlar. Başarılı olmak Fenerbahçe’ye gönül veren herkes için bir yaşam biçimi.

Bazen şanssızlıklar ya da istenmeyen durumlar yaşansa da Fenerbahçe’ye gönül veren herkes başarının ne kadar önemli olduğunu biliyor. Oyuncularımız büyük bir sorumluluk bilinci ile çalışıyor. Yeni sezonda Fenerbahçe ailesi olarak büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum.”