Fenerbahçe’de büyük operasyon için geri sayım

Fenerbahçe bir yandan şampiyonluğu kovalıyor, diğer yandan da gelecek sezonun transfer operasyonu için geri sayımı sürdürüyor.

Fenerbahçe’de büyük operasyona artık çok az kaldı…

Üstelik, “Trabzon maçı sonrası sözleşmesi biten oyuncularla görüşeceğiz” diyen Başkan Aziz Yıldırım’ın gündeminde sadece Caner, Topal ve Gökhan yok.Listede öncelik Zivkovic, Serdar Aziz, Eren Albayrak, Eren Derdiyok ve Feghouli’de…

Fenerbahçe bir yandan şampiyonluğu kovalıyor, diğer yandan da gelecek sezonun transfer operasyonu için geri sayımı sürdürüyor.

Sarı- Lacivertliler’de büyük operasyon, hafta başında başlıyor. Başkan Aziz Yıldırım, “Trabzonspor maçı sonrası sözleşmesi bitecek oyuncularla görüşeceğiz” dese de harekat sadece Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner ile sınırlı kalmayacak. Kanarya, dış transferde de bombaları sezon bitmeden patlatmak için düğmeye basacak.

Son teklifler yapılacak

Adı birçok takımla anılan 3 yıldıza Fenerbahçe Yönetimi de kendi teklifini yapacak, kısa zamanda geri dönüş beklendiği aktarılacak. Dış transferdeki isimler de uzun süredir gündemde olan oyuncular. Devre arasında da görüşülen Feghouli’nin Valencia ile sözleşmesi bitiyor. Kanarya, futbolcuya en iyi şartları sunarak fark yaratma arzusunda.

Eren turnuva öncesi…

Feghouli olsa bile bir kanat oyuncusu daha almakta kararlı yönetimin listesinde Partizan’ın 19 yaşındaki Cezayirli oyuncusu Zivkovic ilk sırada. Ve iç piyasa… Eren Derdiyok için Kasımpaşa’ya teklif yapılacak. Hedef; 2016’ya gitmesi kesin görülen deneyimli forvetin işini turnuva öncesi bitirmek.