Fenerbahçe Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü

Fenerbahçe, Galatasaray maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri'nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Fenerbahçe, Galatasaray maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanacak olan Galatasaray maçının hazırlıklarını Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00’de başlayan sarı lacivertli ekibin antrenmanı 1 saat 10 dakika sürdü. Antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra ise aktif dinlenme çalışmaları kapsamında 2 takıma ayrılan oyunculardan oluşan ilk takım ayak tenisi maçı yaparken, diğer takım ise 2 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman şut çalışmalarıyla tamamlandı.

Bu arada sakatlığı süren ve Galatasaray maçında forma giyip giymeyeceği henüz belli olmayan Alper Potuk’a takımdan ayrı özel program uygularken, dün gerçekleştirilen antrenman sonrası sol diz iç kısmında ağrı hisseden Egemen Korkmaz’ın, yapılan muayene ve tetkikler sonucunda dizinde kıkırdak hasarı ve ödem tespit edilmişti. Egemen Korkmaz’ın tedavisine de hemen başlandığı açıklandı.

Fenerbahçe, Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı günün ikinci çalışmasıyla sürdürecek. Sarı lacivertli ekip günün ikinci çalışmasına saat 18.00’de başlayacak.