Fenerbahçe günü çift antrenmanla tamamladı

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında 24 Kasım Pazar günü deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı günün ikinci ntrenmanıyla sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında 24 Kasım Pazar günü deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci ntrenmanıyla sürdürdü.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00’de başlayan, 1 saat 30 dakika süren ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından 2 grup halinde dar alanda hücum ve defans organizasyonları çalışan oyuncular, bu çalışmayı dönüşümlü olarak gerçekleştirdiler. Antrenman oyuncuların taktiksel ve bireysel çalışmalarıyla tamamlandı. Altyapıdan da 10 sporcu da antrenmanda yer aldı.

Kamerun milli takımından dönen Pierre Webo, antrenmanın ilk bölümünde takımla; ikinci bölümünde ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Mehmet Topal’ın tedavisine devam edilirken, bağırsak enfeksiyonu geçiren Erten Ersu antrenmana çıkmadı. Volkan Demirel ise özel program dahilinde çalıştı.

Milli takımlarda bulunan oyuncular Gökhan Gönül, Caner Erkin, Salih Uçan, Emmanuel Emenike, Bruno Alves ve Raul Meireles ise antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe, Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarını yarın akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.