Fenerbahçe Lens için kararını verdi!

Fenerbahçe Kulübü, ünlü futbolcu Lens ile ilgili kararını verdi.

Dev kulüplerin peşine düştüğü Jeremain Lens için Sunderland ile süren pazarlıklar sonucunda Fenerbahçe rakamı çok bularak beklemeye geçti.

F.BAHÇE’NİN Jeremain Lens aşkı küllerinden doğdu. Görüşmeler Premier Lig’den düşen Sunderland’in indirime yanaşmaması üzerine çıkmaza girerken, sarı-lacivertliler Hollandalı oyuncu için kapıları tamamen kapatmış değil.

İNGİLİZ ekibiyle yapılan pazarlıklar sonrasında Lens’in 8 milyon Euro’luk bonservisi 6.5 milyon Euro’ya kadar düşürülmüştü. Ancak bu rakamı da çok bulan Aziz Yıldırım ve kurmayları, ‘En fazla 4 milyon Euro veririz’ diyerek son tekliflerini iletmişti. Hatta bu süreçte Beşiktaş da devreye girerek ortamı kızıştırırken, oyuncunun “Benim ilk tercihim F.Bahçe” demesi, ibrenin yeniden Kanarya’ya dönmesini sağlamıştı.

YİNE KİRALIK

TAM da bu noktada Aykut Kocaman devreye girdi. Yönetimden görüşmeleri ağırdan almalarını isteyen Aykut Hoca, “Acele etmeyelim” dedi. Bunun üzerine bir adım geri çekilen F.Bahçe cephesi, ağustos ayının başına kadar bekleme kararı aldı. Şayet 1 ay içinde Sunderland’den bonservis konusunda olumlu bir haber gelmezse kiralama formülü bir kez daha masaya yatırılacak.

HATEM BEN ARFA HEYECANI

F.BAHÇE, Beşiktaş ve G.Saray’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Hatem Ben Arfa için Fransa’dan ilginç bir açıklama geldi. Bu sezonu PSG’de geçiren 30 yaşındaki oyuncunun talipleri arasında Nantes da bulunuyor. Ancak Nantes Başkanı Waldemar Kita dün sabah yaptığı açıklamayla oyuncunun da yeni adresinin Türkiye olacağını duyurdu.

OYUNCUYLA ilgilendiklerini belirten Kita, “Hatem Ben Arfa, Türkiye’de oynayacak ama ilgimiz sürüyor” ifadelerini kullandı. Bu açıklama sonrasında Fransız basınında Ben Arfa için takımlar masaya yatırılırken Türkiye’nin 3 büyük takımından birinde oynayacağı vurgulandı.

ŞAMPİY10