Fenerbahçe Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında 24 Kasım Pazar günü deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında 24 Kasım Pazar günü deplasmanda Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda yapılan top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Ardından yarı sahada hücum defans organizasyonları çalışan futbolcular, bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladılar. Altyapıdan da 10 sporcu antrenmana katıldı.

İzinli olan Dirk Kuyt antrenmanda yer almazken, Emre Belözoğlu, Volkan Demirel ve Alper Potuk da takımdan ayrı özel program dâhilinde çalıştı. Sağ bacak alt adalesinde ise sertleşme olan Joseph Yobo, tedbir amaçlı antrenmana katılmazken, özel program eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.

Antrenmanda milli takımlarda bulunan oyuncular, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Mehmet Topal, Salih Uçan, Moussa Sow, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Pierre Webo ve Raul Meireles yer almadı.

Fenerbahçe, Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarını 1 günlük iznin ardından 18 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Bu arada Fenerbahçe’de oyuncular, akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanın ardından grip aşısı oldu. Takım Doktoru Burak Kunduracıoğlu tarafından gerçekleştirlen grip aşısı, Can Bartu Tesisleri’ndeki personele de yapıldı.