Fenerbahçe revire döndü

Dün yapılan idmanda sakatlanan Alex ile beraber Antalya kampında sakatlanan oyuncu sayısı 4'e çıktı.

Sabah ormanda yapılan antrenmanı sol ayağındaki ağrı nedeniyle yarıda bırakan Kezman’dan sonra akşam antrenmanında da Deniz ve Önder sakatlandı.

Arcadia Hotel’in sahasında yapılan akşam idmanında, çift kale maçta önce Deniz, bir pozisyondan sonra sekerek kenara geldi. Bir süre kenarda tedavi olan Deniz, daha sonra otele gitti. Deniz’in ayağına kramp girdiği, durumunun ciddi olmadığı bildirildi.

Maçın sonunda ise ceza alanı içinde ikili mücadelede ayağına darbe alan Önder de sakatlık geçirdi. Saha kenarında tedavisi yapılan ve ayağına buz sarılan Önder, sekerek otele gitti. Önder’in sakatlığının da çok ciddi olmadığı, yarın takımla idmana çıkabileceği kaydedildi.

Fenerbahçe’de dün yapılan idmanda sakatlanan Alex ile beraber Antalya kampında sakatlanan oyuncu sayısı 4’e çıktı.

ZİCO YÜKLEME YAPIYOR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, ikinci yarı için futbolcularına yükleme yapmaya başladı.

Kampın ikinci gününde yoğun bir antrenman programı uygulayan Brezilyalı çalıştırıcı, sabah kros, öğleden sonra salonda kondisyon çalışmasından sonra akşam idmanında da koşu ve esnemenin ardından küçük sahada kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptırdı. Futbolcular, daha sonra tam saha çift kale maç yaptı.

Sakatlığı bulunan Alex, antrenmanda takımdan ayrı bir süre koşu yapıp, otele döndü. Tedavisi süren Selçuk, özel çalışırken, sakatlığı bulunan Kezman ise antrenmana çıkmayarak, tedavi oldu.

Zico, Fenerbahçeli futbolculara yarın da aynı programı uygulayacak.

Bu arada, Deniz Barış’ın çocukları Tolga ve Josephine de antrenmanı izlediler. Eşi vefat eden Deniz’in çocuklarının ve bakıcılarının da takımla aynı otelde kaldığı öğrenildi.

APPİAH VE MEHMET YOZGATLI YARIN GELİYOR

Ülkesinde bulunan Appiah ile izinli olan Mehmet Yozgatlı’nın yarın kampa katılacakları bildirildi.

Appiah’ın yarın İtalya üzerinden önce İstanbul’a geleceği, akşam da Antalya’ya geçerek, kampa katılacağı bildirildi.

Eşi doğum yaptığı için 2 gün izin alan Mehmet de Almanya’dan gelerek, kampa dahil olacak.