Fenerbahçe Ülker’de eksiklere rağmen galibiyetin sevinci yaşanıyor

Beko Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka'yı 82 - 66 mağlup eden Fenerbahçe Ülker'de Baş Antrenör Neven Spahija, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Beko Basketbol Ligi’nde Pınar Karşıyaka’yı 82 – 66 mağlup eden Fenerbahçe Ülker’de Baş Antrenör Neven Spahija, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Sarı – lacivertli ekibin Pınar Karşıyaka’yı iyi bir oyunla mağlup ederek önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Spahija, yaptığı açıklamada, rakiplerinin çok iyi bir takım olduğunu ileri sürerek şöyle konuştu:
“İlk maçta bizi yenmişlerdi. O yüzden bu maçı kazanmamız önemliydi. Takımda sakat oyuncular vardı ve nedenle sıkıntı yaşadık. Sakatlık sorunlarımıza rağmen maçı kazanarak, önemli bir galibiyet aldık. 2-3 hafta çok önemli maçlarımız var. Umarım rotasyonda daha iyi oyuncularımız olacak.”
Pınar Karşıyaka Baş Antrenörü Hakan Demir ise ilk yandaki kötü oyunlarıyla maçı kaybettiklerini söyledi. İzmir’deki ilk maçı kazandıkları için rakiplerinin bu maça daha iyi motive olduğunu vurgulayan Demir şu ifadeleri kullandı:
“İlk yarıda düşük yüzdeyle onadık. Rakibimiz hızlı hücumlarda sayılar buldu. İkinci yanda toparlanarak farkı azalttık, ancak yorulduk. İlk yarda daha iyi olabilseydik sonuç farklı olabilirdi.”