Fenerbahçe’de Güiza krizi!

Güiza'nın 'ameliyat olacağım' ısrarı, Daum'un planlarını bozdu. Yönetimden görüşme talep eden Alman hoca, 'Ofansif bir oyuncu almamız şart' dedi.

Topuğundaki ödem aylardır geçmeyen Güiza, Christoph Daum’un planlarını alt üst etti. Yönetimden acil görüşme talep eden Alman teknik adamın, “Güiza ameliyat olursa en az 1.5 ay dönmeyecek. Ayrıca bu takımdan Kazım ve Roberto Carlos gibi düzenli 11 oynayan futbolcular gitti. Alternatiflerimiz azaldı. Sadece ligi düşünürsek, bu kadro yeterli olabilir. Ancak Avrupa ve Türkiye Kupası’nda da hedeflerimiz var. Neden ‘transfer yapmayacağız’ dediniz, anlayamadım” dediği öğrenildi. Daum’un yönetimden pazartesi akşamına kadar ofansif bir oyuncu takviyesi istediği de bildirildi.

YİNE YENİ YENİDEN, PEDERSEN!

Hafta başından bu yana idmana çıkmayan İspanyol golcü, dün idmanın başındaki toplantıda sahada yer aldı. Ancak toplantının ardından takımdan ayrı koşu yaptı. Daum’un bu sert çıkışının ardından yönetimin yeniden harekete geçtiği ileri sürülürken, sarı-lacivertlilerin Blackburn’de forma giyen Pedersen’i yeniden listeye aldığı gelen haberler arasında.