Fenerbahçe’den taraftara jest!

Fenerbahçe Kulübü, Kasımpaşa ile yapacağı maç için kendisine ayrılan biletleri, taraftarlarına indirimli satacak..

Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda 25 Nisan Pazar günü oynanacak karşılaşma için rakip kulübün, fiyatını 120 lira olarak belirlediği biletlerin, sarı-lacivertli taraftarlara çok özel fiyatlarla satışa sunulacağı bildirildi.

Karşılaşmanın biletlerinin Fenerbahçe Kulübü tarafından 50 ve 80 liradan satılacağı vurgulanan açıklamada, ”Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 120 lira olan ve taraftarımızca da yüksek bulunan bilet fiyatlarının, taraftarlarımızın satın alabileceği makul bir seviyeye çekilebilmesi adına aradaki fiyat farkını kendisi karşılıyor. Bu sayede, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen takımımız ile ’12. Adam’ bu maçta da ayrılmamış olacak. 12. Adam, hafta sonu oynayacağımız karşılaşmada takımının yanında yerini alacak. Takımımız, şampiyonluk yürüyüşünü yöneticisiyle, taraftarıyla el ele kenetlenerek sürdürüyor ve sürdürecek” denildi.

Kulüp tarafından satılacak biletlerin, kulüp üyeleri, taraftar kart sahibi ve Fenercell abonesi olan taraftarlarca, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Biletix gişesinden (Migros yanı) yarın saat 14.30’dan itibaren satın alınabileceği, ancak her taraftara en fazla 3 bilet verileceği ifade edildi.