Fenerbahçeli Recep ve Salih: Galibiyet serisine devam etmek istiyoruz

Fenerbahçe'in genç futbolcuları Recep Niyaz ve Salih Uçan, Pendikspor maçında kendilerine forma veren tekink direktör Aykut Kocaman'a teşekkür etti.

Fenerbahçe’in genç futbolcuları Recep Niyaz ve Salih Uçan, Pendikspor maçında kendilerine forma veren tekink direktör Aykut Kocaman’a teşekkür etti.

Sarı-lacivertli takımın kendi sahasında Pendikspor’u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan genç oyunculardan Recep Niyaz,”Zor maç olacağını biliyorduk. Rakip kapanacaktı. Kontraatak oynayacaklarını hesaplamıştık. Maç ortada geçti. Öyle veya böyle maçı kazandık. Turu atladık. Galibiyet serisene devam ediyoruz. Bu maçı unutup ligdeoynayacağımız Kayserispor maçına konsantre olmamız gerekiyor. Oynadığımız üç kulvarda başarılı olmak istiyoruz.” diye konuştu.

Salih Uçan da “Forma giyen mücadele eden arkadaşlarımı kutluyorum. İyi hazırlandık daha fazla forma şansı bulamayan oyuncular oynadı. İyi mücadele ettik ve maçı kazandık. Genç arkadaşlar olarak iyi performans gösterdik.” dedi.