Fenerbahçe’yi karıştıracak iddia!

Kazım’ın başını yakan “Kelepçeli parti” skandalının elebaşı Sambacı çıktı.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, “alem” görüntülerinde yapılan netleştirmeden sonra Kazım sanılan kişinin Brezilyalı futbolcu olduğunu gördü. Deivid bu olaydan sonra kadroda kendine yer bulamadı.

Kazım pisi pisine gönderilmiş! Sezonun ilk yarısında patlak veren “Otelde kelepçeli seks alemi” skandalında Fenerbahçeli Colin Kazım hedef adam olarak gösterilmiş ve bu, milli futbolcunun sonu olmuştu. Sarı-lacivertli yönetim bu iddiaların ardından Kazım’a ceza verirken, devre arasında yıldız futbolcu Fransa 1. Lig ekiplerinden Toulouse’a transfer olmuştu.

GERÇEĞİ GÖRÜNCE ŞOK OLDULAR

Ancak bu skandalın net olmayan görüntüleri daha sonra uzmanlar tarafından incelendi. Başkan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler, düzeltilmiş kasetleri inceledikten sonra söz konusu futbolcunun Colin Kazım değil de Deivid olduğunu görünce şok oldu. Kazım’a büyük bir haksızlık yaptıklarını anlayan Sarı-Lacivertliler büyük bir pişmanlık duydular.

DAUM’A “OYNATMA” TALİMATI

Yönetim yanlışlığı anladıktan sonra skandalın gerçek başrolü için harekete geçti. Daum ile bir görüşme yapan Yıldırım, Deivid’in yaptığı skandalın yanı sıra gerçekleri anlatmayarak, takım arkadaşını da yaktığını belirterek Sambacı’nın kadro dışı kalmasını istedi. Deivid resmen kadro dışı bırakılmasa da o günden sonra bir daha takımda kendisine yer bulamadı.

STAR