Fener’de Kezman rüzgarı!

Oftaş maçındaki futboluyla büyük beğeni kazanan Sırp oyuncu, önce taraftara teşekkür etti, sonra da Kaptan Alex'e övgü yağdırdı.

‘Gerçekten çok büyükler’
Aylar sonra ligde ilk 11’de çıktığı Oftaş maçında attığı gol, verdiği asistin yanı sıra müthiş çalışkanlığıyla taraftarın da gönlünü fetheden Kezman çok mutlu. Kendisine sahip çıkan taraftara teşekkür eden Sırp oyuncu, “Yine büyüklüklerini gösterdiler. Bu taraftar için herşey yapılır. Ben de bundan sonra gollerimle onları mutlu etmek için elimden gelen gayreti göstereceğim” derken, form ve fizik olarak kendisini çok iyi hissettiğini dile getirdi, kim forma şansı bulursa bulsun en iyisini yapmak zorunda olduğunu sözlerine ekledi.

‘Kaptan bana çalışıyor’
Alex ile bugüne kadar hiç olmadığı şekilde iyi anlaştıklarını kaydeden Kezman, “Son zamanlarda kendisiyle çok zaman geçirdik. Zor bir dönemden geçtiğimi gördü. İnanıyorum ki, bana yardımcı olmak istiyor. Bu nedenle topu benimle buluşturup, gol atmam için çalıştı. Benim, takım için önemli bir oyuncu olduğumu o da biliyor” diye konuştu. Fenerbahçe’deki en iyi maçlarından birini çıkardığını belirten Sırp yıldız, büyük futbol oynamak adına büyük motivasyon yaşadığını, güveninin geri geldiğini vurguladı.