Fener’e Milan’ın Brezilyalı golcüsü Ronaldo mu geliyor?

F.Bahçe Başkanı Yıldırım, “ünlü bir yıldıza daha imza attıracağız” dedi. Akıllara Milan'ın golcüsü geldi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Kısa bir zaman içinde ünlü bir yıldız futbolcuyu daha kadromuza katacağız ama ismini söylemek istemiyorum” dedi. Yıldırım, genel sekreter Vedat Olcay ve kulüp müdürü Serkan Acar ile birlikte Bursa’nın İznik İlçesinde F.Bahçeliler Derneği’nin düzenlediği 100. yıl kutlamalarına katıldı. Yıldırım burada bir yıldız daha alacaklarını açıklaması taraftarları heyecanlandırdı.

DE SOUZA VE DEİVİD YOLCU

Başkan Yıldırım’ın ima ettiği yıldızın Milan’da forma giyen Brezilyalı golcü Ronaldo olduğu idida ediliyor. Yıldırım’ın De Souza ve Deivid’i kiralık olarak bir takıma verdikten sonra bu oyuncuyu getirerek Roberto Carlos’tan sonra ikinci bombayı patlatmaya hazırlandığı ileri sürülüyor. Bu arada Almanya’nın Schalke 04 kulübünde forma giyen Halil Altıntop, F.Bahçe’den herhangi bir teklif almadığını söyledi.

Borç 95 milyon dolar

Fenerbahçe Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapıldı. Toplantıda Sarı-lacivertli kulübün futbolcu borçları hariç toplam borcunun 95 milyon 761 bin Dolar olarak açıklanırken, toplam gelirlerin 78 milyon 293 bin 160 YTL, toplam giderlerin ise 83 milyon 165 bin 559 YTL olarak gerçekleştiğibelirtildi. 2007 yılında futbolculara ödenecek paranın ise 20 milyon 276 bin 655 dolar olduğu bildirildi.

YENİ ŞAFAK