Fenerin farkı 12. adamı!

Fener, Saraçoğlu'nda Cimbom'u devirdi. Peki iki ezeli rakibin arasındaki fark neydi?

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Galatasaray maçında verdikleri destek nedeniyle sarı-lacivertli taraftarlara teşekkür etti.

Şekip Mosturoğlu, Galatasaray galibiyeti sonrası FB TV’ye yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

12. ADAMA TEŞEKKÜRLER

”Bu maç öncesi hafta boyunca hiçbir yöneticimiz konuşmadı. Biz sadece internet sitemizden bir mesaj yayınladık. Çünkü stadyumdaki taraftarlarımız coşkuyu ve tüm Fenerbahçelileri temsil ediyordu. Taraftarlarımız, yayınladığımız bu mesaj doğrultusunda gerekeni yaptı. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizim sahadaki rakibimizden farkımız, 12’nci adamımızdı. Taraftarımızdan CSKA maçında da aynısını bekliyoruz.”

DAHA FAZLA GOL

Galatasaray maçını da değerlendiren Mosturoğlu, ”İkinci golden sonra daha fazla gol bulabilirdik. Oyun disiplinini hiçbir zaman bırakmamak lazım. 2-0’a da 3 puan veriyorlar ama, 3, 4, 5 olabilirdi. Oyuncularımız az gol attı” dedi.

HER MAÇ BİR FİNAL

Mosturoğlu, CSKA Moskova ile oynayacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçına da değinerek, ”Şimdi önümüzde başka bir hedef, CSKA maçı var. Her maç bir final. İnşallah 2. tura geçeceğiz. Oradan da yürüyebildiğimiz kadar yürüyeceğiz. O maça bu maçtan fazla inanıyorum” şeklinde konuştu.